BRR DEPO

brr depo

BRR LTD. ŞTİ. olarak; Türkiye’den çeşitli markaları mix konteynırlarda göndermek üzere; mal temini, ülke ürün standartlarına uyumu, yükleme ve gümrük işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Türk markaları için yurtdışı ile bir nevi köprü görevi görmekteyiz.

Türkiye’den talep edeceğiniz farklı kategorilerde, farklı çeşit ve markalardaki ürünleri, bir arada gönderme hizmetini ve koordinasyonunu, ihtiyaçlarınıza göre önerilerimizle birlikte oluşturabileceğiniz siparişinizi ve başlangıçtan itibaren bütün organizasyon ve evrak işlemleri üstlenerek hizmet vermekteyiz.

Her sektörde ve hizmette olması gerektiği gibi, günümüzün gelmiş olduğu noktada, çok çeşitlilik ve hızlı çözümler ile sonuca başarı ile ulaşacağımıza inanıyoruz. Bu yüzden mix gönderim ekibimiz, potansiyel talepler üzerinde de süregelen araştırmalar ve deneyimler sayesinde geniş bilgi ve pratik uygulamalara sahiptir.

Doğru kaliteyi, doğru etiket ile, doğru zamanda müşterinin deposuna ulaştırmak için çalışan BRR  ekibi olarak, her zaman her konuda iletişim ve bilgi paylaşımı ile müşterilerinin sektörde ilerlemesi ve pazar payını artırması için danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Mix gönderim üzerine yeni bir projeye de imza attık. www. tirimakoy.com web tabanlı sistem ile, müşteri sipariş aşamasından daha hızlı sipariş takibi ve liste paylaşımını gerçekleştirirken, büyüyen marka ve kategori içeriğiyle farklı ülkeler için yeni pencereler açmaktayız.